Acai

 

Ekstrakt Jagody Acai, tabletki, proszki właściwości

Te ciemnofioletowe jagody zawierają witaminy A,C,E oraz witaminy z grupy B, wszelkie minerały, aminokwasy i zdrowe kwasy tłuszczowe. Owoce te mają zdolność do hamowania komórek nowotworowych oraz procesowi starzenia poprzez zawarte w nich przeciwutleniacze. Pozwalają także na lepszy przepływ krwi w organizmie, redukcji złego cholesterolu i wspomagają podwyższenie dobrego cholesterolu we krwi.

Środki ostrożności związane z zażywaniem jagód

Podczas stosowania jagód nie należy się przekraczać dziennej dawki. Jagody nie powinny być stosowane przez kobiety w ciąży, kobiety karmiące oraz bezpośrednio przez dzieci (bez konsultacji lekarskiej).

Kiedy najlepiej zaleca się zażywanie jagód?

Zażywanie jagód Acai zaleca się przede wszystkim podczas procesu odchudzania, ale także wówczas, kiedy spodziewamy się dużego stresu lub musimy poprawić kondycję swojej pamięci. Jagody zaleca się także, kiedy chcemy poprawić kondycję swojego układu krwionośnego, wzmocnić układ immunologiczny, a nawet funkcjonowanie seksualne. Owoce te także poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Zalecamy jednak przed stosowaniem udać się do lekarza!

Co znajdziesz w kategorii "Acai"?

Na stronie znajdziesz proszek z jagód oraz ekstrakt z owoców Acai (w kapsułkach) w atrakcyjnych cenach! Oferujemy produkty z najwyższej półki, zawierające tylko naturalny ekstrakt z jagód najwyższej jakości. Jest to ekstrakt bez dodatkowych wypełniaczy, czy jakichkolwiek substancji pomocniczych. Produkty są dokładnie opisane. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisami pod produktami przed ich kupnem! 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl