Bromelaina

 

Suplementy Bromelaina, kapsułki, tabletki

Sklep internetowy witaminowy bazar oferuje nam szeroki wybór jeśli chodzi o produkty potrzebne nam do zachowania naszego organizmu zdrowego. Znajdziemy tam najróżniejsze suplementy diety, kosmetyki eko i bardzo dużo witamin oraz minerałów, których stosowanie zaleca się w przypadku różnych dolegliwości.

Sklep witaminowy bazar- suplementy bromelaina

Sklep internetowy bazar oferuje nam cztery produkty należące do tej kategorii:

  • Bromelaina 500 mg+ Papaina 200 mg 100 kapsułek. Aliness,
  • Bromelaina z ananasa- 60 kapsułek 2500 GDU/g. Pharmovit,
  • Gastrozin herballine 60 kapsułek układ trawienny- PharmoVit,
  • Bromelaina 60 kapsułek- Life Light.

Dlaczego i jak powinno się stosować bromelainę?

Bromelaina wspomaga odporność naszego organizmu oraz w dużym stopniu podnosi poziom glukozy we krwi. Suplement ten rozkłada cząsteczki białka w żołądku. Bromelainę mogą zażywać osoby, które chcą się pozbyć opuchlizny, obrzęków czy oparzeń. Zaleca się też jej stosowanie w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych; szczególnie jeśli chodzi o nawracające stany zapalne zatok. Mogą ją także zażywać osoby zmagające się z astmą oraz najróżniejszymi problemami trawiennymi.

Może pomóc w odchudzaniu. Należy jednak uważać, aby nie przekroczyć odpowiedniej dawki bromelainy, gdyż może być to naprawdę niebezpieczne. Szczególną uwagę powinny na to zwrócić osoby zmagające się z cukrzycą, różnego rodzaju alergiami, chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy. Zalecana dawka suplementu to 500 mg, maksymalnie 3 razy dziennie. To, kiedy i w jaki sposób ją zażywamy, zależy od tego, z jakiego powodu ją stosujemy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl