Opcje przeglądania
Promocje
 Invex Remedies SILOR+B,Krzem z Borem 1000 ml
Invex Remedies SILOR+B,Krzem z Borem 1000 ml
134,00 zł 115,90 zł
szt.
QuinoMit Q10 Fluid 30 ml - Dr Enzmann
QuinoMit Q10 Fluid 30 ml - Dr Enzmann
335,00 zł 328,00 zł
szt.
 Invex Remedies SILOR+B+J  Krzem, Bor, Jod 1000 ml
Invex Remedies SILOR+B+J Krzem, Bor, Jod 1000 ml
152,00 zł 131,00 zł
szt.
Colostrum Serum 125ml. - Life Light
Colostrum Serum 125ml. - Life Light
128,90 zł 122,90 zł
szt.
CYNK 60 kapsułek - Life Light
CYNK 60 kapsułek - Life Light
84,90 zł 81,90 zł
szt.
Selenometionina 60 kaps. - Life Light
Selenometionina 60 kaps. - Life Light
84,90 zł 81,90 zł
szt.
Produkt dnia

Aminokwasy

 

Aminokwasy Medycyna naturalna, kapsułki, tabletki

Właściwie zbilansowana dieta to klucz do naszego zdrowia. Jednak nie zawsze jest ona skuteczna. Czasem ciężko nam zadbać o prawidłowy poziom substancji odżywczych. Tak jest w przypadku aminokwasów. Dlatego dużo łatwiej jest dostarczać Aminokwasy w postaci odpowiednich suplementów niż samodzielnie. Dlatego na Medycyna naturalna znajdziesz wygodne kapsułki do szybkiego stosowania na co dzień.

Aminokwasy - składniki odżywcze 

To związki, które występuje naturalnie w naszym organizmie. Zależności od pełnionej funkcji Medycyna naturalna wyróżnia Aminokwasy budulcowe, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju komórek. 

Medycyna naturalna, a stosowanie aminokwasów 

Od lat Medycyna naturalna zachęca do stosowania aminokwasów. Dzięki nim nasz organizm może prawidłowo funkcjonować. Pośród substancji możemy wyróżnić Aminokwasy endogenne, egzogenne oraz warunkowo niezbędne. W przypadku aminokwasów egzogennych oraz warunkowo niezbędnych Medycyna naturalna zachęca do ich suplementacji. Dlatego z pomocą przychodzą nam tabletki oraz kapsułki do ssania. 

Aminokwasy egzogennymi w produktach 

W naszej ofercie znajdziesz produkty z aminokwasami egzogennymi. Podane rodzaje aminokwasu nie są w żaden sposób produkowane przez organizm. Dlatego zachęcamy zażywania produktów z L-Karnityną. Wysokie stężenie metioniny i lizyny pozwolą na zachowanie dobrego zdrowia i wyglądu. 

Produkty warunkowo niezbędne 

Medycyna naturalna poleca stosowanie produktów z glutaminą oraz alginą. W trosce o Państwa zdrowie polecamy tabletki z dodatkiem L-glutaminy. w naszym sklepie zakupić także suplement diety z koenzymem 1-NADH oraz wysokim poziomem L-argininy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl