Promocje
 B-Kompleks MSE 30 kaps. Dr Enzmann
B-Kompleks MSE 30 kaps. Dr Enzmann
92,00 zł 90,75 zł
szt.
 Invex Remedies SILOR+B+J  Krzem, Bor, Jod 1000 ml
Invex Remedies SILOR+B+J Krzem, Bor, Jod 1000 ml
133,99 zł 129,99 zł
szt.
 Invex Remedies SILOR+B,Krzem z Borem 1000 ml
Invex Remedies SILOR+B,Krzem z Borem 1000 ml
132,99 zł 115,90 zł
szt.
Produkt dnia

 

 

Witamina E to zbiorczy opis ośmiu związków, czterech tokoferoli i czterech tokotrienoli , które wspierają człowieka na wielu płaszczyznach.

Witamina E działa korzystnie na organizm ludzki pełniąc w nim rolę przeciwutleniacza. Jako witamina rozpuszczalna w tłuszczach, wspomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wielu narządów, aktywności enzymatycznej i procesów neurologicznych.

Równoważy poziom cholesterolu, zwalcza wolne rodniki, zapobiega rozwojowi chorób, naprawia uszkodzenia skóry, pogrubia włosy, równoważy poziom hormonów, poprawia widzenie, oraz zwiększa wytrzymałość fizyczną i siłę mięśni.

Spełnia wszelkie warunki aby przynieść korzyść matce i dziecku w czasie ciąży, ponieważ jest niezbędną witaminą dla wzrostu i rozwoju.

Objawy niedoboru witaminy E objawiają się przez utratę koordynacji mięśniowej i zaburzenia widzenia i mowy.

Przyjmowanie witaminy E w bardzo dużych ilościach, może być niebezpieczne , zwłaszcza dla osób cierpiących na choroby takie jak choroby serca lub cukrzyca. Jeśli cierpisz na te problemy zdrowotne, nie przekraczaj dawki 400 jm / dzień . W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór suplementów diety z opisem bezpiecznego dawkowania pochodzących od wiodących producentów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl