Produkt dnia

Prostata

 

Suplementy na prostatę, tabletki, preparaty

Czym jest właściwie przerost gruczołu prostaty z którym zmaga się coraz większa część męskiej populacji? Często prostata mylona jest ze schorzeniem. Jednak posiada ją dosłownie każdy mężczyzna. Dopiero jej przerost świadczy o problemach w wyniku których możemy mówić już o schorzeniu. Gruczoł ten jest elementem układu moczowo-płciowego mężczyzny. Problemy spowodowane więc jego przerostem negatywnie wpływają nie tylko na problemy seksualne, ale i również na komfort codziennych prostych czynności chociażby takich jak oddawanie moczu. 

DLACZEGO JEJ PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE JEST TAK KLUCZOWE W ŻYCIU SEKSUALNYM? 

Warto zauważyć fakt, że prawidłowe funkcjonowanie prostaty jest niezbędnym elementem, który odgrywającym kluczową rolę w procesie rozrodczym. To właśnie w substancji produkowanej przez prostatę znajdują się plemniki. Płyn wytwarzany dzięki niej jest więc składnikiem spermy oraz pełni niezwykle ważną funkcję odżywczą plemników. Nie trudno jest więc wywnioskować, że jest niezbędnym elementem układanki na drodze do powstania nowego życia. 

PAMIĘTAJ O...  PROFILAKTYCE!

Nikt nie jest w stanie zadbać o nasze zdrowie bardziej niż my sami. Dlatego bardzo ważne jest nie tylko wczesne wykrycie problemu, ale głównie skuteczna profilaktyka, która niemalże całkowicie jest w stanie wyeliminować niepożądane objawy. Nie powinniśmy w żadnym wypadku zaniedbywać aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania czy systematycznych badań. W dobie bardzo przetworzonej żywności zapobieganie bez dodatkowych suplementów diety może być naprawdę utrudnione. Dlatego też warto zaopatrzyć się w uzupełniacze. Całe szczęści nasz rynek na tą chwilę dysponuję naprawdę szeroką gamą produktów najwyższej jakości. Postawmy na zdrowie nie za dziesięć lat, ale już dzisiaj! 

NATURA NA POMOC NATURZE 

Zanim wybierzemy się do apteki warto zwrócić uwagę na naturalne składniki, które niejednokrotnie znajdują się tuż pod naszym nosem. Do tej grupy należy międzyinnymi:

  • Palma sabłowa, która jest wykorzystywana podczas leczenia nie tylko w celu zniwelowania problemów spowodowanych przerostem prostaty, ale i również problemów dotyczących kobiecych dróg rodnych takich jak zespół policystycznych jajników. Skuteczność stosowania tego suplementu została potwierdzona w licznych badaniach naukowych, a jej dostępność i cena na rynku są w zasięgu ręki każdego klienta.
  • Pokrzywa, wyciąg z jej korzenia zawiera szeroką gamę mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania układu moczowo-rozrodczego. Stosowanie jej cieszy się dużą popularnością ze względu na zaufanie ludzi oraz znacznie większe zaznajomienie społeczeństwa z jej właściwościami.
  • Pestki dyni, według dietetyków powinny one być nieodłącznym elementem diety każdego mężczyzny. Olej zawarty w pestkach jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz steroli roślinnych. Warto zwrócić również uwagę na zawartość w nich takich substancji jak aminokwasy oraz bardzo wysokie ilości cynku. Wszystko to w tak łatwo dostępnym i niedocenionym produkcie. 

WITAMINA, KTÓRA CHRONI?

Przeszukując liczne informacje nie da się nie natrafić na kluczową rolę, którą odgrywa witamina D podczas profilaktyki. Amerykańscy naukowcy postanowili wziąć ten temat pod lupę. Przeprowadzili badanie naukowe na grupie 37 mężczyzn podczas którego zauważono znaczną poprawę u pacjentów przyjmujących witaminę D niż u tych, którym podano placebo. Guzy pacjentów po suplementacji znacznie się zmniejszyły, natomiast u pozostałej grupy badawczej nie zauważono żadnych zmian lub sytuacja znacznie się pogarszała. Ponadto warto zauważyć, że nie było to jedyne badanie wykonane w tym kierunku. Kolejne z nich przeprowadzone w 2012 roku ostatecznie potwierdziło, że stosowanie jedynie 4 tys. j.m. witaminy D dziennie, przyjmowane minimum przez rok w 55 procentach korzystnie redukowało niepożądane właściwości guza. 

W naszej Internetowej drogerii Eko znaleźć można wiele innych suplementów diety na różne dolegliwości oraz naturalne specyfiki pomagające zadbać o zdrowie, kondycję i wygląd. Mogliście znaleźć nas po słowach: przerost gruczołu krokowego, leki na prostatę, gruczoł krokowy, problemy układu moczowego, problem oddawania moczu, przerostu prostaty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naturalne suplementy diety.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl