Produkt dnia
QuinoMit Q10 Fluid 50 ml - Dr Enzmann
QuinoMit Q10 Fluid 50 ml - Dr Enzmann
525,40 zł 494,98 zł
szt.

Cholesterol

 

Naturalne Preparaty na obniżenie cholesterolu, suplementy na cholesterol

Cholesterol jest  istotnym czynnikiem mającym wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Jest on niezbędny do prowadzenia podstawowych czynności życiowych przez ludzki organizm, ale jego zła odmiana może być bardzo szkodliwa. Cholesterol LDR, czyli zła frakcja tej substancji, osadza się w naczyniach krwionośnych, utrudniając transport krwi. Stanowi to podstawę do jednej z najbardziej rozpowszechnionych chorób cywilizacyjnych, czyli miażdżycy. Powstawaniu cholesterolu zapobiega przede wszystkim rozsądna dieta. Żeby natomiast była w pełni skuteczna, warto uzupełnić ją odpowiednimi suplementami.

CZERWONY RYŻ 60 kaps.- Farm Vix CZERWONY RYŻ 60 kaps.- Farm Vix
Producent: Farm Vix
Cena: 45,85 zł 48,20 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Ziemia Okrzemkowa Diatonat Human 1200g Ziemia Okrzemkowa Diatonat Human 1200g
Producent: Mineral Guard
Cena: 53,69 zł 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Ziemia Okrzemkowa Diatonat Human 600g Ziemia Okrzemkowa Diatonat Human 600g
Producent: Mineral Guard
Cena: 32,76 zł 36,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Kozieradka - 90 kapsułek -Yango Kozieradka - 90 kapsułek -Yango
Producent: Yango
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ziemia Okrzemkowa Diatonat Human 400g Ziemia Okrzemkowa Diatonat Human 400g
Producent: Mineral Guard
Cena: 24,57 zł 27,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 Monakolina 10 mg 60 kaps. - PharmoVit Monakolina 10 mg 60 kaps. - PharmoVit
Producent: PHARMOVIT
Cena: 32,00 zł 37,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 Berberyna HCL Ekstrakt - 60 kaps. Pharmovit Berberyna HCL Ekstrakt - 60 kaps. Pharmovit
Producent: PHARMOVIT
Cena: 41,35 zł 68,95 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 Bio Liście Moringa w proszku 250g Hanoju Bio Liście Moringa w proszku 250g Hanoju
Producent: Hanoju
Cena: 97,99 zł
zobacz więcej

Suplementy na cholesterol

W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej klasy suplementy na cholesterol, które rewelacyjnie sprawdzą się w walce z cholesterolem. Dla osób zagrożonych jego negatywnym działaniem, będą one doskonałym środkiem profilaktycznym. Dzięki unikatowym formułom oraz przemyślanemu doborowi najlepszych składników, udało nam się wyselekcjonować najlepsze produkty spośród tych dostępnych na rynku. Dbamy o to, by wszystkie nasze produkty pochodziły ze sprawdzonych źródeł i posiadały skład, nie wywołujący efektów ubocznych.

Jakość naszych produktów

Dążymy do tego, by nasze naturalne preparaty na cholesterol  charakteryzowały się bardzo wysoką jakością. Posiadają one wysoką przyswajalność, w stosunku do odpowiedników dostępnych na rynku. Jakość w przypadku suplementu jest naprawdę istotna. Przyjmowanie taniego produktu, który będzie nieskuteczny, całkowicie mija się z celem. A walka z cholesterolem i zapobieganie mu jest na tyle istotne, że warto poświęcić temu tematowi odrobinę uwagi i zaopatrzyć się w dobre suplementy.  Skuteczność  naszych produktów w walce z cholesterolem została poparta wieloma certyfikatami i opiniami specjalistów.

Co zawiera nasza oferta?

W naszej ofercie znajdują się następujące preparaty na cholesterol

 • Rozmaite ekstrakty - np. z kurkumy, buraka zwyczajnego lub żeń-szeń
 • Ziemię okrzemkową - czysty związek SiO2 
 • Spirulinę
 • Preparaty witaminowe (D,E,B) w kompozycji z rozmaitymi związkami 
 • Chlorellę
 • Chrom oraz inne mikroelementy

Oczywiście, to nie wszystkie oferowane przez nas suplementy diety. Sklep ma w swojej ofercie wiele innych pozycji. 

Zastosowanie suplementów

Każdy suplement różni się zastosowaniem. Niektóre mają działanie bezpośrednio zapobiegające gromadzeniu się cholesterolu. Takim suplementem jest np. Berberyna. Inne natomiast poprawiają wydolność organizmu, zdolność do przyswajania innych substancji oraz sprawność procesów zachodzących w organizmie. Stosowanie odpowiednio dobranych suplementów może bardzo pozytywnie wpłynąć na poziom dobrego i złego cholesterolu, minimalizując tym samym ryzyko chorób serca. 

Każdy produkt został wyczerpująco opisany, dzięki czemu znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje przed dokonaniem zakupu. Warto również skonsultować wybór suplementu z lekarzem lub dietetykiem.  Należy pamiętać, że organizm jest bardzo skomplikowaną strukturą i czasem dobra suplementacja wymaga zastosowania kilku różnych środków. Z drugiej strony nadmiar może być bardzo szkodliwy.  Wśród informacji o naszym produkcie, znajdą Państwo także szczegółowe wskazania, co do sposobu przyjmowania go. 

Dieta i sport

Należy pamiętać, że odpowiednia suplementacja jest uzupełnieniem odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Jedynie połączenie tych trzech czynników może dać gwarancję efektu. Sama dieta może być bardzo trudna do utrzymania ze względu na wysoki stopień  przetworzenia żywności. To właśnie przetworzona żywność jest jednym z czynników sprzyjających gromadzeniu się negatywnej partii cholesterolu. Wszelka aktywność fizyczna jest natomiast bardzo pomocna w utrzymaniu jego prawidłowej ilości. Sport może zostać wsparty odpowiednią suplementacją przeznaczoną do tego celu. Takie środki również są dostępne w naszej ofercie i mogą okazać się one bardzo dobrym wsparciem, szczególnie dla osób uprawiających sport po intensywnym dniu pracy. 

Nieodpowiedni poziom cholesterolu we krwi z pewnością nie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Jeżeli odstępstwa od normy nie są duże być może nie będą potrzebne leki niwelujące zły cholesterol. Odpowiednio dobrane suplementy diety mogą pomóc w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Zobacz jakie naturalne preparaty dostępne są w tej kategorii.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej eko drogerii i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Można u nas znaleźć szereg naturalnych preparatów, które pozytywnie wpływają na różnego typu dolegliwości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl