Produkt dnia

Układ krążenia

 

Suplementy na układ krążenia

Układ krążenia jest bardzo ważny. Jego stan zależy w dużej mierze od naszego stylu życia, zwłaszcza diety. Kiedy łamiemy szkodliwe nawyki (jedzenie, brak snu, używki, brak ćwiczeń), powinniśmy rozważyć dietę uzupełniającą.

Toda Heart of Gold Formuła, 120 ml Toda Heart of Gold Formuła, 120 ml
Producent: Toda
Cena: 317,90 zł
szt.
zobacz więcej

Witamina C

Doskonale wpływają na stan naczyń krwionośnych i tkanki łącznej, a więc poprawiają krążenie obwodowe. Ponadto witamina C pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest również silnym przeciwutleniaczem, który zwalcza wolne rodniki i opóźnia proces starzenia.

Wyciągi roślinne

Liście brzozy pomagają zmniejszyć stężenie lipidów we krwi i zwiększyć wrażliwość na insulinę. Ekstrakt z morwy białej reguluje poziom cukru we krwi i zapobiega ich nagłemu biciu. Owoc głogu może mobilizować serce, a stosowany w połączeniu z gorzkimi owocami jagodowymi może optymalizować ciśnienie krwi i pozytywnie wpływać na elastyczność naczyń wieńcowych. Z kolei kwiaty głogu działają kojąco na kształt korony. Zioła Motherwort mogą zwiększyć wydajność mięśnia sercowego, obniżyć ciśnienie krwi i poprawić krążenie krwi.

Naturalne soki

Sok z jagód lub sok z czarnego bzu może pomóc obniżyć zły cholesterol i zmiękczyć naczynia krwionośne. Sok z gorzkiej jagody może poprawić wchłanianie i funkcję witaminy C, a także pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Co ciekawe, soki te mogą nawet poprawić funkcję najmniejszych naczyń włosowatych.

Odpowiednie tłuszcze

Kwasy tłuszczowe omega-3 działają przeciwzapalnie. Mogą zapobiegać otyłości, cukrzycy i chorobom serca. Warto również zwrócić uwagę na oliwę z oliwek i olej sezamowy. Zastąpienie tłuszczu nasyconego w diecie tłuszczem nienasyconym pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Witamina B

Według najnowszych danych naukowych brak witaminy B12 i kwasu foliowego może predysponować do rozwoju choroby niedokrwiennej serca. Dlatego warto je dodać. Jednak najlepiej wybrać te, które zawierają również żelazo i magnez. Dlaczego Witaminy z grupy B aktywnie uczestniczą w wytwarzaniu czerwonych krwinek - erytrocytów, które zaopatrują komórki i tkanki w tlen. Jeśli organizm ma niedobór, wytwarzane komórki krwi są małe, a ich jakość jest niska.

Interesuje nas tylko obecność normalnych komórek krwi, ponieważ tylko takie komórki są w stanie skutecznie wiązać i transportować tlen. Niedobór żelaza może z kolei prowadzić do niewystarczającej liczby czerwonych krwinek, a tkanka nie jest odpowiednio zaopatrywana w tlen. Takie patologiczne warunki hematologiczne mogą powodować przyspieszenie akcji serca. Ma to związek z ludzką fizjologią.

Przeciwutleniacze

Przeciwutleniacze to tak zwane „zmiatacze wolnych rodników” lub związki, które mają wysokie powinowactwo do wolnych rodników. Te wolne rodniki zwykle łączą się z delikatnymi strukturami komórkowymi i uszkadzają je lub, co gorsza, DNA, który może być niefortunny. Przeciwutleniacze dostarczane przez apteki internetowe to prawdziwy cud, który może sprawić, że ludzie pozbędą się najpoważniejszych chorób, z którymi ludzie zawsze będą się zmagać. Ale zaznaczę, że najczęstszą przyczyną śmierci nie jest rak, ale początek OZW. 

Wiele osób niestety boryka się z problemami układu krążenia. A o serce i układ krążenia należy dbać, gdyż wpływa on na funkcjonowanie całego organizmu. Niestety nie zawsze wystarczy zdrowa dieta i aktywny tryb życia. Czasem niezbędne są odpowiednio dobrane przez lekarza leki. Lepiej jednak do tego nie dopuścić i na przykład profilaktycznie stosować różnego rodzaju suplementy na układ krążenia. Wspomogą one pracę serca co pozytywnie wpłynie na nasz układ krwionośny i ciśnienie krwi. Tabletki to ostateczność. Szeroki wybór suplementów znajdziesz w naszej internetowej drogerii ekologicznej. Są to produkty naturalne, o sprawdzonym składzie, pochodzące od pewnych producentów, mających doskonałe opinie wśród klientów. Dzięki nim w prawidłowy sposób zadbasz o zdrowie, formę i wygląd. Zrobisz to w sposób zgodny z naturą.

Zobacz oferowane przez nas suplementy diety wspierające układ krążenia i jego funkcjonowanie oraz inne naturalne preparaty na różne dolegliwości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl