Produkt dnia

Układ krążenia

 

Suplementy na układ krążenia

Układ krążenia jest bardzo ważny. Jego stan zależy w dużej mierze od naszego stylu życia, zwłaszcza diety. Kiedy łamiemy szkodliwe nawyki (jedzenie, brak snu, używki, brak ćwiczeń), powinniśmy rozważyć dietę uzupełniającą.

Szumy Uszne 50 kapsułek - Panaseus Szumy Uszne 50 kapsułek - Panaseus
Producent: Yango
Cena: 43,00 zł
szt.
zobacz więcej

Witamina C

Doskonale wpływają na stan naczyń krwionośnych i tkanki łącznej, a więc poprawiają krążenie obwodowe. Ponadto witamina C pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego. Jest również silnym przeciwutleniaczem, który zwalcza wolne rodniki i opóźnia proces starzenia.

Wyciągi roślinne

Liście brzozy pomagają zmniejszyć stężenie lipidów we krwi i zwiększyć wrażliwość na insulinę. Ekstrakt z morwy białej reguluje poziom cukru we krwi i zapobiega ich nagłemu biciu. Owoc głogu może mobilizować serce, a stosowany w połączeniu z gorzkimi owocami jagodowymi może optymalizować ciśnienie krwi i pozytywnie wpływać na elastyczność naczyń wieńcowych. Z kolei kwiaty głogu działają kojąco na kształt korony. Zioła Motherwort mogą zwiększyć wydajność mięśnia sercowego, obniżyć ciśnienie krwi i poprawić krążenie krwi.

Naturalne soki

Sok z jagód lub sok z czarnego bzu może pomóc obniżyć zły cholesterol i zmiękczyć naczynia krwionośne. Sok z gorzkiej jagody może poprawić wchłanianie i funkcję witaminy C, a także pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Co ciekawe, soki te mogą nawet poprawić funkcję najmniejszych naczyń włosowatych.

Odpowiednie tłuszcze

Kwasy tłuszczowe omega-3 działają przeciwzapalnie. Mogą zapobiegać otyłości, cukrzycy i chorobom serca. Warto również zwrócić uwagę na oliwę z oliwek i olej sezamowy. Zastąpienie tłuszczu nasyconego w diecie tłuszczem nienasyconym pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Witamina B

Według najnowszych danych naukowych brak witaminy B12 i kwasu foliowego może predysponować do rozwoju choroby niedokrwiennej serca. Dlatego warto je dodać. Jednak najlepiej wybrać te, które zawierają również żelazo i magnez. Dlaczego Witaminy z grupy B aktywnie uczestniczą w wytwarzaniu czerwonych krwinek - erytrocytów, które zaopatrują komórki i tkanki w tlen. Jeśli organizm ma niedobór, wytwarzane komórki krwi są małe, a ich jakość jest niska.

Interesuje nas tylko obecność normalnych komórek krwi, ponieważ tylko takie komórki są w stanie skutecznie wiązać i transportować tlen. Niedobór żelaza może z kolei prowadzić do niewystarczającej liczby czerwonych krwinek, a tkanka nie jest odpowiednio zaopatrywana w tlen. Takie patologiczne warunki hematologiczne mogą powodować przyspieszenie akcji serca. Ma to związek z ludzką fizjologią.

Przeciwutleniacze

Przeciwutleniacze to tak zwane „zmiatacze wolnych rodników” lub związki, które mają wysokie powinowactwo do wolnych rodników. Te wolne rodniki zwykle łączą się z delikatnymi strukturami komórkowymi i uszkadzają je lub, co gorsza, DNA, który może być niefortunny. Przeciwutleniacze dostarczane przez apteki internetowe to prawdziwy cud, który może sprawić, że ludzie pozbędą się najpoważniejszych chorób, z którymi ludzie zawsze będą się zmagać. Ale zaznaczę, że najczęstszą przyczyną śmierci nie jest rak, ale początek OZW. 

Wiele osób niestety boryka się z problemami układu krążenia. A o serce i układ krążenia należy dbać, gdyż wpływa on na funkcjonowanie całego organizmu. Niestety nie zawsze wystarczy zdrowa dieta i aktywny tryb życia. Czasem niezbędne są odpowiednio dobrane przez lekarza leki. Lepiej jednak do tego nie dopuścić i na przykład profilaktycznie stosować różnego rodzaju suplementy na układ krążenia. Wspomogą one pracę serca co pozytywnie wpłynie na nasz układ krwionośny i ciśnienie krwi. Tabletki to ostateczność. Szeroki wybór suplementów znajdziesz w naszej internetowej drogerii ekologicznej. Są to produkty naturalne, o sprawdzonym składzie, pochodzące od pewnych producentów, mających doskonałe opinie wśród klientów. Dzięki nim w prawidłowy sposób zadbasz o zdrowie, formę i wygląd. Zrobisz to w sposób zgodny z naturą.

Zobacz oferowane przez nas suplementy diety wspierające układ krążenia i jego funkcjonowanie oraz inne naturalne preparaty na różne dolegliwości.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl