Produkt dnia

Odrobaczanie

 

Preparaty i suplementy do odrobaczania organizmu

Odrobaczanie odnosi się do szeregu procedur mających na celu pozbycie się inwazji robaków pasożytniczych. Duża rzesza ludzi zaraża się infekcjami pasożytniczymi, większość z nich żyje w cywilizowanych krajach, dużych miastach. Znanych jest ponad 20 000 rodzajów robaków, dla których dana osoba jest ostatecznym żywicielem i każdy z nich penetruje ciało na różne sposoby: poprzez żywność i wodę, w kontakcie z zarażoną osobą, podczas wdychania a nawet przez skórę.

Korzeń łopianu 90 kaps. - Yango Korzeń łopianu 90 kaps. - Yango
Producent: Yango
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Triphala 120 kaps.- Yango Triphala 120 kaps.- Yango
Producent: Yango
Cena: 57,50 zł
szt.
zobacz więcej
DetoCol 90 kaps. - COLWAY DetoCol 90 kaps. - COLWAY
Producent: COLWAY
Cena: 116,50 zł
szt.
zobacz więcej

Sposoby na odrobaczanie ludzi – suplementy diety

Preparaty do odrobaczania ludzi mogą być pochodzenia chemicznego i naturalnego (suplementy diety). Pierwsza kategoria to wysoce toksyczne związki o skutkach ubocznych. Dlatego do odrobaczania ludzi konieczne jest wybranie naturalnych preparatów o zrównoważonym składzie, które zapewniają złożony efekt.

Należy do nich na przykład ziemia okrzemkowa, która skutecznie oczyszcza przewód pokarmowy oraz jelita z pasożytów a także grzybów, bakterii i metali ciężkich. Zwalczanie robaków polega na ich odwadnianiu, ponadto okrzemki posiadają ostrą strukturę za pomocą, której niszczone są pasożyty. Ważną informacją jest to, że ziemia okrzemkowa niszczy także pasożyty krwiopochodne.

Dlaczego należy się odrobaczać?

Wiele osób przeszło zakażenie pasożytami, a wiele z nich jest bezobjawowymi nosicielami kilku rodzajów pasożytów jednocześnie. Dlatego zaleca się, aby każdy dorosły wiedział, że odrobaczanie może pomóc chronić siebie i swoich bliskich przed niebezpiecznymi chorobami. Często objawami pasożytniczych infekcji są choroby, takie jak:

 • Częste ostre infekcje wirusowe dróg oddechowych i zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc
 • Zaburzenia trawienne, problemy skórne (plamy starcze, egzema, pokrzywka)
 • Zaburzenia metaboliczne
 • Zaburzenia snu
 •  Częste bóle głowy, a nawet zaburzenia psychiczne.

Choroby pasożytnicze zajmują czwarte miejsce pod względem liczby pacjentów, a w zaawansowanych przypadkach prowadzą do rozwoju bezpłodności u mężczyzn i kobiet, raka, choroby Alzheimera i innych chorób niewiadomego pochodzenia.

Kompleksy ziołowe na odrobaczanie

Na odrobaczenie warto zastosować również kompleks ziół w płynie. W jego skład wchodzą: macierzanka, koper, goździkowiec. Innym przykładem są krople na odrobaczanie na bazie następujących ziół: szałwia, macierzanka, koper, tymianek, goździki, kolendra, piołun, imbir, migdałowiec, oregano, nasiona dyni. Ze swoich właściwości przeciwpasożytniczych znany jest również krwawnik, wrotycz, mniszek lekarski i łopian. Zioła skutecznie usuwają pasożyty z organizmu zarówno larwy jak i jaja. Ponadto eliminują odpady robaków wytwarzających toksyny.

Właściwości niektórych ziołowych składników suplementów diety na odrobaczanie

 • Goździkowiec wykazuje silne właściwości pasożytobójcze a także niszczy bakterie oraz grzyby. Jego spożywanie zapewnia powstawanie niesprzyjających warunki do bytowania robaków oraz ich larw.
 • Oregano negatywnie oddziałuje na pasożyty oraz bakterie. Zawiera substancje o działaniu paraliżującym układ nerwowy pasożytów, ponadto usuwa z organizmu człowieka cysty i jaja.
 • Koper włoski sprzyja prawidłowemu trawieniu, dlatego martwe robaki są szybko wydalane z organizmu. Ponadto koper działa odtruwająco.
 • Macierzanka posiada właściwości rozkurczowe i oczyszczające. Ponadto dzięki zawartości garbników oraz fenoli wykazuje działanie przeciwpasożytnicze zarówno w przewodzie pokarmowym, drogach oddechowych (glista ludzka) i pęcherzyku żółciowym (lamblia).

Naturalne suplementy diety poza odrobaczaniem normalizują trawienie oraz czynność wątroby i pęcherzyka żółciowego. Większość rodzajów pasożytów powoduje znaczne uszkodzenie przewodu pokarmowego, a ziołowe preparaty mają na celu przywrócenie normalnej aktywności narządów otrzewnowych. Ponadto poprawią funkcjonowanie układu nerwowego: drażliwość i agresywność, normalizują rytm snu, przywracają witalność.

W naszej ofercie znaleźć można nie tylko preparaty na odrobaczanie organizmu, ale też różne inne naturalne suplementy diety.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl