Produkt dnia

Dla sportowców

 

Suplementy dla sportowców

Utrzymanie dobrej kondycji, sportowej sylwetki i zdrowia to kwestia wymagająca odpowiedniej dyscypliny. Regularne treningi i właściwa dieta, definiują ten określony tryb życia. Z pewnością intensywna aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie organizmu na energię, wszystkie makroskładniki oraz witaminy i minerały. W nawet dobrze zbilansowanej diecie może być ciężko nadążyć z ich uzupełnieniem, dlatego warto ją wzbogacić o odpowiednie suplementy dla sportowców.

  • promocja
  • promocja

Wzmocnij swój organizm! 

Kwestią bezsporną, jest fakt, że podstawą zdrowego i aktywnego stylu życia jest zbilansowana dieta, a suplementacja jedynie dodatkiem. Niemniej jednak, dobrze dobrane suplementy diety, ułatwiają w całości pokryć zapotrzebowania organizmu. Jeśli zatem chcemy mieć pewność, że nasz organizm jest odpowiednio chroniony i wzmocniony, warto w nie zainwestować. Dodatkowo w przypadku sportowców suplementy i odżywki im dedykowane, nie tylko uzupełniają organizm w substancje odżywcze, ale także zapewniają lepszą wydajność na treningu oraz poprawę formy i szybszą regenerację.

Suplementy diety na Twoje potrzeby! 

Wybór suplementów diety u sportowców jest dość indywidualny ponieważ powinien uwzględniać rodzaj wykonywanej aktywności sportowej i cele treningowe, a także, jakość diety, a przede wszystkim możliwe niedobry wynikające z dostarczania organizmowi nieodpowiedniej ilości pewnych grup produktów np. mięsa lub warzyw. Taka analiza daje postawę do tego, by rozważyć wprowadzenie suplementacji witaminami lub składnikami mineralnymi.

Ponadto poszczególne suplementy diety wspomagają walkę o lepsze wyniki sportowe, czy też wymarzoną sylwetkę. Zarówno w przypadku, kiedy celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, czy rozbudowa masy mięśniowej, niezbędna jest odpowiednia dieta, oparta na regularnych posiłkach. Na to jednak nie zawsze starcza czasu, dlatego receptą może okazać się suplement diety. Najczęściej występują one postaci łatwostrawnych związków, które natychmiastowo wchłaniają się w przewodzie pokarmowym.

Oferta suplementów diety dla sportowców

Oferta suplementów diety dla sportowców obejmuje białka, aminokwasy, algi, spalacze tłuszczu, odżywki na stawy, anabolizery oraz witaminy i minerały. Jest ona dedykowana osobom dorosłym, prowadzącym aktywny tryb życia. Znajdziemy w niej najpopularniejsze suplementy diety o potwierdzonej skuteczności. Między innymi kreatyna, która sprzyja budowaniu siły i masy mięśniowej, dzięki czemu znajduje zastosowanie w sportach siłowych. Ponadto beta-alanina, która pomaga kontrolować obniżające się w czasie wysiłku pH komórki mięśniowej i sprawdza się na przykład w sportach wytrzymałościowych. Znajdą Państwo również suplementy oparte na soku z buraków, czy korzeniu maca oraz wiele innych. 

Witaminy w diecie sportowców

Nie można zapomnieć, że regularna aktywność fizyczna wymaga również podaży dodatkowych porcji witamin. Są one kluczowe dla poprawnego funkcjonowania metabolizmu i układu odpornościowego.Oferta witamin dla sportowców obejmuje kompleksy witaminowe jak i pojedyncze witaminy, które charakteryzują się wysoką jakością i przyswajalnością. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl