Producenci
Produkt dnia
Ojciec Klimuszko - Zioła to niezwykle wartościowe dary natury
Ojciec Klimuszko - Zioła to niezwykle wartościowe dary natury

Ojciec Klimuszko - Zioła to niezwykle wartościowe dary natury

Zioła jadalne są naturalnymi lekarstwami rosnącymi na wyciągnięcie ręki przez większość roku. Zadziwiająca jest ich różnorodność i dostępność wynikająca z charakterystycznych właściwości ziemi na której rosną przez co są zasobne w konkretne, potrzebne na ten moment składniki odżywcze i mineralne. Bowiem zioła zawierają pierwotne informacje z uwagi na to, że rosną dziko i całkowicie bez ingerencji człowieka wyłączywszy częściową ochronę niektórych z nich, chociażby dostępnego wiosną czosnku niedźwiedziego.

Zioła jadalne są pełne wartości odżywczych, detoksykujących, przywracających balans w ciele. Mają szerokie zastosowanie między innymi w celach przyrządzania z nich naparów, nalewek, okładów, maseczek. Również mają swoje miejsce w aromaterapi poprzez pozyskiwanie z nich olejków eterycznych w celach skorzystania z inhalacji, poprawy odporności i nawilżenia skóry. Cechują się właściwościami przeciwzapalnymi, przeciwwirusowymi, przeciwbakteryjnymi i pobudzają układ immunologiczny, poprawiając przy tym krążenie krwi.

Daleko nie trzeba więc szukać tak zwanych superfoods, może warto wybrać się więc do pobliskiego lasu i skorzystać z darów, jakie daje nam wszechpotężna natura? Doprawdy nie ma dziedziny w której nie można by ich zastosować i nie ma przypadku załamania zdrowia, którego nie da się odwrócić za pomocą tychże ziół!

Prościej ujmując -jeśli masz jakikolwiek trapiący Cię problem zdrowotny, rozejrzyj się za odpowiednimi ziołami! Zaopatrz się w poradnik zielarski i korzystaj z materiałów wideo dostępnych w sieci, możliwości w tych czasach są nieograniczone. Zdaj się na wiedzę, intuicję, aktualny stan zdrowia i porady zaufanego doradcy, a z pewnością podziękuje Ci za to Twoje ciało. Poniżej przedstawiamy opis oryginalnych produktów  marki Zioła Ojca Andrzeja Klimuszko

Postać słynnego zielarza - kim był słynny ,,jasnowidz z Elbląga''?

Ojciec Andrzej Klimuszko był rzymskokatolickim duchownym polskiego pochodzenia. Zajmował się też wizjonerstwem, parapsychologią, bioenergoterapią, ale co ważne przede wszystkim pamiętamy go jako słynnego zielarza. Już od najmłodszych lat cechował się on wysoko rozwiniętą intuicją, która pozwoliła mu na dostrzeżenie mocy zawartej w naturze, a dokładniej w ziołach. Podczas gdy medycyna akademicka nie wróżyła już nadziei swoim pacjentom, potrafił on pomóc w najcięższych przypadkach chorobowych, dzięki swoim samodzielnie skomponowanym mieszankom ziołowym.

Oto lista niektórych przypadłości, które można zażegnać dzięki zastosowaniu oryginalnych produktów marki Zioła Ojca Klimuszko:

  • cukrzyca
  • otyłość kliniczna
  • niedoczynność tarczycy
  • nadczynność tarczycy
  • depresja
  • choroba Alzheimera
  • zaburzenia płodności
  • niedomagania wątroby
  • reumatoidalne zapalenie stawów
  • rwa kulszowa

Dlaczego akurat mieszanki ziołowe?

Ojciec Andrzej Klimuszko pouczał, że należy stosować umiar w dawkowaniu ziół i stosować je zamiennie dla najlepszych rezultatów. Przestrzegał on przed codziennym piciem naparów z pojedynczych ziół. Bowiem dawka potrafi być trucizną, parafrazując słowa starożytnego lekarza Paracelsusa. Starannie dobierane mieszanki zapewniają więc najskuteczniejsze działanie w procesie leczenia określonych jednostek chorobowych i przywracania prawidłowej homeostazy organizmu.

Zioła stosowane zespołowo potrafią nie tylko leczyć wiele schorzeń, lecz regenerują cały organizm" - motto Ojca Klimuszki

Jak przygotować mieszanki ziołowe?

Ziół nie należy gotować, aby nie stracić ich aktywnych, żywych składników. Należy sporządzić napar z jednej kopiastej łyżki mieszanych ziół, zalać wrzątkiem, a następnie zaparzyć 10-15 minut pod przykryciem. Później należy przecedzić zawartość przez sitko i spokojnie pić napar małymi łykami, wierząc w jego skuteczne działanie. Poprawa zdrowia następuje po regularnym stosowaniu według zaleceń Ojca Klimuszko.

Schemat zalecanej kuracji ziołami Ojca Klimuszki:

1. Zastosowanie pierwszego zestawu do wykończenia ziół

2. Przerwa 7 dni

3. Zastosowanie drugiego zestawu (ten sam skład)

4. Przerwa 12 dni

5. Zastosowanie trzeciego zestawu (ten sam skład)

6. Koniec kuracji

 

Niezastąpiona jakość i unikalność produktów

Zioła Ojca Klimuszki cieszą się uznaniem i zaufaniem setek tysięcy konsumentów na całym świecie. Jest to zasługa oryginalnych receptur tworzonych ze 100% naturalnych składników z zachowaniem najwyższej staranności i kontroli przy produkcji. Zioła będące naturalnymi lekarstwami zawierają w sobie wiele substancji aktywnych, które mają silne oddziaływanie na ludzki organizm, zatem trzeba stosować je w odpowiedni sposób według zaleceń tak aby wyciągnąć z nich korzyści dla ciała i przywrócenia pierwotnej homeostazy organizmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl