Lukrecja

 

Lukrecja suplementy diety, ekstrakt z lukrecji

To roślina występująca na terenie Europy oraz Azji. Lukrecję możemy spotkać w okolica Południa oraz Wschodu Europy. Zaliczana jest do roślin bobrowatych. Możemy ją spotkać w postaci byliny. Jako jedna z nielicznych lukrecja jest uznawana za najstarszy lek na świecie. 

Na jakie dolegliwości stosujemy lukrecję? 

Zwykle ekstrakt z lukrecji  jest wykorzystywany do leczenia zaburzeń jelit. Oczyszczające działanie lukrecji jest przydatne podczas problemów z żołądkiem. Duża dawka dobroczynnych dla zdrowia składników leczy problemy z dwunastnicą. Dodatkowo ekstrakt z lukrecji wpływa na dobre samopoczucie. Poza tym usprawnia przemiany metaboliczne oraz ułatwia spadek wagi. 

Nasze produkty z lukrecją

Na Lukrecja suplementy diety znajdziesz produkty, które pozwalają na skuteczne leczenie Twoich dolegliwości. W ofercie posiadamy preparaty o różnym spektrum działania. Oferta jest bogata w kapsułki i z dużą zawartością lukrecji. Na stronie możesz znaleźć naturalny korzeń lukrecji w formie proszku. Wysoko skoncentrowany ekstrakt z lukrecji możesz odszukać w nalewkach ziołowych. 

Co mają w składzie nasze produkty z lukrecją? 

Lukrecja suplementy diety to wykaz produktów o wysokim stężeniu lukrecji i składników dodatkowych. W zależności od produktu możemy spożywać samą lukrecję. Przykładem takiego produktu jest mielony korzeń lukrecji. Aby działanie rośliny z gatunku bobowatych było skuteczniejsze polecamy nalewki roślinne z dodatkiem lukrecji. Dodatkowe substancje poch. naturalnego wzmacniają układ trawienny. Warto zażywać także wyciąg z lukrecji w postaci wygodnych kapsułek. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl