Grzyby zdrowotne

 

Grzyby zdrowotne, lecznicze, drogeria eko

W ofercie posiadamy kapsułki zawierające ekstrakty z różnego rodzaju grzybów leczniczych. Znajdują się wśród nich suplementy zawierające między innymi koncentrat z shitake, które w rejonach Dalekiego Wschodu są nazywane eliksirem życia, ze względu na swoje liczne, cenne dla zdrowia właściwości.

Cenne składniki zdrowotne

Preparaty, których głównym składnikiem są grzyby zdrowotne, to źródło witamin - między innymi tych z grupy B, a także witaminy D i E, magnezu i innych składników mineralnych. Stosowane jako uzupełnienie zbilansowanej diety mogą poprawić działanie układu krążenia oraz trawienia u człowieka.

Eliksiry życia

Mają one także inne lecznicze zalety, między innymi koją nerwy i korzystnie wpływają na system odpornościowy, znacznie go wzmacniając.

Witalność

Ekstrakty z grzybów leczniczych zapewniają organizmowi niezbędną dawkę składników odżywczych, tym samy zwiększają witalność, usuwają chroniczne zmęczenie, poprawiają kondycję skóry człowieka oraz jakość życia w każdym wieku.

Właściwości przeciwnowotworowe

Na całym świecie prowadzone są badania nad przeciwrakowym działaniem grzybów zdrowotnych. Potwierdziły one korzystny wpływ na zwiększenie skuteczności terapii przeciwnowotworowych w walce z niektórymi typami tej choroby. Badania wykazały również, że stosowanie grzybów w profilaktyce zachorowania na nowotwór, daje bardzo dobre rezultaty.

Drogeria eko poleca zbilansowane wyciągi z różnych gatunków grzybów, których składniki są dobrane w tak optymalny sposób, aby jak najlepiej przysłużyły się zdrowiu człowieka. Kapsułki dostępne są w wydajnych opakowaniach. Ich zawartość wystarcza na długi czas.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl