Granat

 

Suplementy diety Granat,ekstrakt z owoców

Granat wciąż pozostaje nieodkrytym składnikiem na naszych polskich stołach. Ten egzotyczny owoc od wieków jest świetnym źródłem witamin i składników odżywczych, które można stosować nie tylko w formie całego owocu, ale też suplementów diety jako płynny ekstrakt z owoców.

Zalety zdrowotne granatu

Suplementy diety granatu są dobrym źródłem przeciwutleniaczy i zawierają ich znacznie więcej od chwalonej zielonej herbaty. Hamuje to znacznie proces starzenia komórek co wpływa znacznie na nasz młody wygląd. Ekstrakt z owoców granatu wpływa ponadto na pozytywne działanie gruczołu prostaty, co znacznie pomoże osobom z problemami w tym zakresie. 

Ekstrakt jako źródło witamin

Granat charakteryzuje się obecnością wielu wartościowych witamin potrzebnych w codziennej diecie: A, B, C i E. Nie możemy zapominać o różnego rodzaju substancjach mineralnych takich jak żelazo, krzem, wapń, jod i potas. Szczególnie przydatne będzie to dla osób będących na niestandardowych dietach i szukających dodatkowych źródeł potrzebnych witamin i minerałów.

Dodatkowe zalety

Suplementy diety granatu działają świetnie jako afrodyzjak, który nie tylko wpływa pozytywnie na nasze libido, ale ogólne samopoczucie i codzienne siły witalne. Zażycie odpowiedniej dziennej dawki owocu może zwiększyć poziom testosteronu nawet o kilkadziesiąt procent. Nie wpływa to jedynie na życie seksualne, ale również poprawę koncentracji, ukojenie nerwów czy nawet działanie antydepresyjne. 

Praca serca i nowotwory 

Kolejnym pozytywem ekstraktu jest ulepszenie pracy serca co wpływa na jego długowieczność oraz ulepszenie krążenia. Część naukowców podkreśla także działanie przeciwnowotworowe, które tylko podkreśla jak wiele daje stosowanie odpowiednich suplementów granatu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl