Bajkalina

 

Preparaty Bajkalina, suplementy, kapsułki, tabletki

W sklepie witaminowy bazar znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do tego, aby wzmocnić nasz organizm, żeby oczywiście pozostał zdrowy. Są tutaj najróżniejsze preparaty wspomagające różne części i funkcjonowanie naszego organizmu.

W sklepie znajdziemy także preparaty Bajkalina:

  • Bajkalina- tarczyca Bajkalska ekstrat (standar. 85%) 90 kapsułek YANGO,
  • Antywirusowa nalewka Podstawowa 50 ml- Nanga,
  • Bajkalina- Tarczyca Bajkalska 80 tabletek - FARM VIX,
  • Tarczyca bajkalska ekstrakt 4:1 Bajkalina  90 kapsułek Pharmovit.

Dlaczego i jak powinno się stosować Bajkalinę?

Jest to produkt przeznaczony dla osób, które mają dość poważne problemy ze stawami. Można ją także stosować, gdy występują u nas objawy artretyzmu. Oczywiście preparat można zażywać, gdy zbyt dużo się stresujemy i poszukujemy czegoś, co pomoże nam uodpornić się na wszechobecny w naszym życiu stres. Bajkalinę możemy także stosować, gdy chcemy najzwyczajniej w świecie uodpornić nasz organizm. Chroni ona nasze stawy oraz ścięgna i ma silne właściwości przeciwutleniające.

Wspomaga funkcjonowanie naszych mięśni zarówno podczas normalnej aktywności fizycznej, jak i przy uprawianiu różnych sportów. Oczywiście Bajkalinę można wykorzystać w bardzo różnych celach, nie tylko tych wyżej wymienionych. Preparat ten może także pomagać w zwalczaniu infekcji wirusowych, grzybiczych, bakteryjnych. Należy pamiętać o tym, że ten produkt powinien być stosowany przede wszystkim regularnie, konsekwentnie. Tylko wtedy uzyskamy zamierzony efekt. W przypadku tabletek w większości przypadków zalecana dawka to jedna tabletka, w przypadku kremu- niewielka ilość. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl